День Святого Миколая
19 грудня День Святого Миколая Чудотворця. Святий Миколай - другий після Бога заступник на землі, це духовна істота, яка відвідує тих людей, які потребують його допомоги, покровитель усіх бідних і знедолених, землеробства і тваринництва, земних вод.
З метою розширення знань учнів про традиції українського народу, про доброчинні справи Святого Миколая, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти та милосердя 19.12.2019 року актив Ради Співуправління привітали вихованців дошкільної групи "Калинонька".
День учнівського самоврядування
18 жовтня у Блистівському навчально-виховному комплексі відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня уся учнівська родина старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці аби цей день став цікавим для усіх членів шкільної родини. Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма лідерами, аби в День шкільного самоврядування, кожний знав чітко свою роль. Обов’язки директора школи виконувала – Галушко Марія, учениця 11 класу, президент ради співуправління, заступиком директора з навчально-виховної роботи в цей день був Золотоноша Андрій, учень 11 класу – голова сектору "Спорту і туризму". Учні 11 класу взяли обов'язки інших вчителів.
Програма дня була насиченою та цікавою. На перерві перед першим уроком у холі закладу відбулася організаційна лінійка, присвячена Дню самоврядування, на якій було представлено учнів, які замінятимуть адміністрацію закладу та вчителів- предметників. Потім розпочалися уроки, на яких, учні 11 класу, побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації закладу. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Впродовж усього дня адміністрація відвідували уроки та контролювали навчально-виховний процес.
Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.
Вибори Президента шкільного самоврядування
20.09.2019 року в нашому закладі відбулися вибори Президента учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало четверо здобувачів освіти: Довбня Ярослав Миколайович, учень 10 класу; Гулій Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу; Красногор Марина Сергіївна, учениця 11 класу та Галушко Марія Юріївна, учениця 11 класу.
У голосуванні приймали участь здобувачі освіти 5-11 класів та 16 вчителів. За підрахунками членами шкільної виборчої комісії найбільшу кількість голосів набрала учениця 11 класу Галушко Марія Юріїївна.
Бажаємо успіхів новому Президенту учнівського самоврядування у керівництві, нових звершень, терпіння та натхнення!!!
04.10.2017 року - День учнівського самоврядування
На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-9-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
16 вересня у навчальному закладі пройшли чергові вибори президента учнівського
самоврядування. На цю посаду претендувало четверо кандидатів:
учениця 9 класу Красногор Марина, учениця 10 класу Пантюх Марина, учень 11 класу Довбня Артем.
Напередодні дня виборів пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента школи.
16 вересня відбувся процес голосування. До списків виборців було внесено 72 особи. На виборчу дільниці прийшов та проголосував 71 виборець. Під час голосування найбільше голосів отримав Довбня Артем.
1 грудня 2016 року для учнів була проведена інформаційна хвилинка, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Також була проведена акція "Стрічка порозуміння".
2 жовтня 2016 року ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Роль
учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички
управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
2 жовтня 2016 року в школі відбувся
День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та
реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь 10-11-х класів та
лідери учнівської Ради співуправління».
Старшокласники мали можливість спробувати себе в
ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Робочий
день розпочався з апаратної наради. Директор школи Антоненко Олександр Сергійович привітав старшокласників із
Днем самоврядування та побажав лідерам
успіхів.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка.
Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі»
проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило
цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День
самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї
діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.
Основні завдання та функції учнівського самоврядування.
Формування вільної особистості, патріота, інтелегента, який виховується на засадах національної педагогіки.
Мета: збереження українського в українцеві, об'єднання зусиль для добрих і корисних справ. Розвиток власних здібностей і талантів. Виховання бережливості в усьому, поваги й любові до своєї родини; виховання громадянина України - носія національних цінностей та загальнолюдських надбань шляхом поєднання виховних зусиль школи і сім'ї, шкільної та родинної педагогіки, найкращих вітчизняних традицій.
Провідна ідея: формування індивідуально - вираженої, всебічно і гармонійно розвиненої культурної особистості через участь в органах учнівського самоврядування.
Переконання: в ідеалі активу не повинно бути - всі мають стати активними, знайти своє місце у справах свого колективу, села, району, області, України.
Девіз роботи учнівського самоврядування
"ПРОПОНУЙ! ПЛАНУЙ! ОРГАНІЗОВУЙ! ВИКОНУЙ!
Програмні документи. Статут.
Принципи виховання:
- гуманізм;
- поєднання педагогічного керівництва з розвитком самостійності та ініціативи вихованців, врахування вікових та індивідуальних особливостей;
- народність, етнізація;
- природовідповідність;
- зв'язок із життям;
- виховання в праці;
- гармонізація родинного і суспільного виховання;
- системність, послідовність, єдність вимог і повага до особистості.
Красногор Марина
Голова сектору "Краєзнавців"
Золотоноша Андрій
Голова сектору "Спорту і туризму"
Фазан Вікторія
Голова сектору "Навчання"
Шульга Іван
Голова сектору "Милосердя"
Данькова Тетяна
Голова сектору "Інформації"
Галушко Марія
Голова сектору Праці, дисципліни та порядку"
Довбня Ірина
Голова сектору "Відпочинку"
Безручко Лілія
Голова сектору "Слідопити"
Актив Ради Співуправління випускають шкільну газету "Калинонька", яка виходить один раз на місяць.